🎉 נסו לפתור את שאלה הקוד הראשונה 🎉

codebox-darkmode-logo
הרשמו בחינםהתחבר
שאלות נפוצות
לפניכם מוצגות שאלות נפוצות שבדרך כלל שואלים אותנו, במידה ואתם לא מוצאים תשובה לשאלה שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר ונענה לכם על כל שאלה.
Berry Dashboard

הלמידה באתר תלויה במשתמש וברמת הרצינות שלו. על פי הנתונים שיש בידינו על המשתמשים הקיימים, לוקח בין חודש לחודשיים לסיים כל קורס. כמובן שאפשר בפחות וזה תלוי בכמה זמן יהיה לכם להשקיע בכל יום ללמידה. יש בקודבוקס מאות שאלות קוד וההמלצה שלנו היא לא ליצור פערי זמן בלמידה, זאת אומרת לנסות בכל יום למצוא בין שעה לשעתיים ללמידה ככה החומר לא נשכח וההתקדמות בקורס, המבוססת על החומר הנלמד בכל שלב, תהיה קלה עבורכם ולא תצטרכו לחזור על מודולים יותר מפעם אחת.

כן, ביטול עסקה כאשר אתם מנויים חודשישנתי מתאפשר באופן עצמאי על ידי לחיצת כפתור באזור האישי באתר. במסלולי המינויים באתר לא יתבצע החזר כספי במידה והמינוי בוטל, החיוב יתבצע כל עוד המינוי פעיל. במידה ורכשתם גישה לחודש יחיד ואתם רוצים לבטל תוכלו ליצור איתנו קשר עד 48 שעות מהרכישה ותקבלו החזר מלא. בכל שאלה נוספת תוכלו לפנות אלינו בוואטסאפ או במייל [email protected]

עשרות אלפי שקלים! בתור מרצה במכללת טכנולוגית שמעביר קורסי תכנות להסבה מקצועית כבר שנים, מכללות טכנולוגיות גובות ממכם 25000-18000 שקלים על החומר המועבר. כן, המחירים באתר פשוט מצחיקים.

יש באתר צא׳ט (בתשלום), הצאט הינו בבינה מלאכותית ועובד 24 שעות ביממה ויענה לכם על כל אתגר תכנותי, בנוסף

ממש לא! אין לכם צורך כלל בידע מוקדם או הבנה כלשהי במחשבים. צוות קודבוקס פיתח לכם שיטה נוחה ללמידה ממש כאן בדפדפן. אין צורך ברקע בשום תחום, הכל מחכה לכם בתוך האתר.

קודבוקס משתמשת ביכולות חדשניות של הדפדפן לכתיבת קוד אונליין. לכן הדפדפנים המועדפים לשימוש באתר הינם: Safari, Firefox, Chrome או Microsoft Edge.

אל דאגה, אנחנו שומרים על כל הנתונים שלכם אצלנו. במידה ותחליטו לחזור וללמוד כל הנתונים שלכם יהיו זמינים לכם בכל עת וברגע שתצטרפו מחדש לתוכנית המינוי באתר, גם שם נשמור על כל הנתונים שלכם לאורך כל הדרך.

כן, מטרת האתר קודבוקס ללמוד תכנות, לא נמנע ממכם לראות פתרונות. מטרת מודל המטבעות לתת לכם הנחות לקניית קורסים ולאתגר אתכם בדרך שלכם להפוך למתכנתים.

כמובן שלא, במידה והצלחתם את השאלה וקיבלתם ויי ירוק, תוכלו להסתכל בפתרון המוצע באתר ולא ירדו לכם מטבעות. אנו מעודדים שתבחנו את הפתרון המוצע כדי שתראו כמה שיותר דרכי פתרון על מנת שתשתפרו.

לא, רעיון מבצע הקופון הוא לשתף אותו לאנשים נוספים שיצטרפו לקהילה שלנו.